HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

Zaprojektuj razem z GCK stronę www oraz grę online !
16 - Kwiecień - 2021
Kategoria: Wydarzenia
12 - Kwiecień - 2021

Komunikat

W związku z decyzjami rządowymi dotyczącymi trwającej pandemii, Gminne Centrum Kultury jest zmuszone zamknąć działalność stacjonarną do dnia 25 kwietnia b.r.

Zajęcia statutowe będziemy dalej prowadzić, ale w formie on-line. Instruktorzy będą się w tej sprawie kontaktować z rodzicami dzieci.

Zamknięty pozostanie Klub Seniora.

Kawiarenka Internetowa GCK w budynku Urzędu Miejskiego w Halinowie – będzie również zamknięta do dnia 25 kwietnia b.r.

Dariusz Kowalczyk

Dyrektor GCK

Kategoria: Powiadomienia
6 - Kwiecień - 2021

Gminne Centrum Kultury z ogromną radością zaprasza Państwa do lektury wydawnictwa pt.

CZWARTA KOMPANIA Rejon „Dęby” ARMII KRAJOWEJ.

Jest to reedycja broszury z 1996 r. wraz z uzupełnieniami, która zawiera opisy działań podejmowanych na terenie dzisiejszej Gminy Halinów i okolic przez pluton 763 pod dowództwem por. Jana Kowalskiego ps. „Lis”.

Chcemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do wznowienia wydawnictwa, w tym głównie pani Annie Dziemskiej – córce Stanisława Kozłowskiego żołnierza AK z Wielgolasu Duchnowskiego i panu Andrzejowi Klimmowi – który był w komitecie redakcyjnym pierwszego wydania.

Wydawnictwo ukazało się pod patronatem Burmistrza Halinowa Adama Ciszkowskiego.

Jest dostępne bezpłatnie w Kawiarence Internetowej GCK w budynku Urzędu Miejskiego w Halinowie (wejście od ul. Bema). Będzie również udostępnione w kościołach i szkołach na terenie Gminy Halinów.

Zapraszamy do lektury wydawnictwa zwłaszcza przez młode pokolenie. Niech pamięć o naszych lokalnych bohaterach trwa i będzie przekazywana.

czwarta_kompania_FB

Kategoria: Główna
30 - Marzec - 2021

Wielkanocne klimaty na zajęciach plastycznych GCK online prowadzonych

przez Monikę Krośnicka-Roszkowską

wielkanoc-1

Zdjęcie 1 z 8

 

 

Kategoria: Główna
20 - Marzec - 2021

Logo STRUNA 2021red

LAUREACI
II MAZOWIECKIEGO FESTIWALU
PIOSENKI ZNANEJ I NIEZNANEJ

Jury w składzie:
Iza Kowalewska –przewodnicząca
Karina Mazurczak
Kuba Jurzyk

wyłoniło w Festiwalu Struna 2021 następujących laureatów:

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA I KLASY „0” - zobacz wykonania piosenek tutaj

1 miejsceMarcelina Duda – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Wola Karczewska

2 miejsceBasia Hołda – Dom Sztuki w Warszawie

3 miejsceHania Celińska – Przedszkole Niepubliczne Sióstr Sercanek w Warszawie

Wyróżnienia:

Faustyna Kalinowska – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Zawiszyn

Iga Prokop – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Hipolitów

Igor Koseski -  Przedszkole Niepubliczne Promyk w Dobrem

Natalia Grabowska – Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

KATEGORIA: KLASY I-III - zobacz wykonania piosenek tutaj

1 miejsce – Gabriela Majszyk – Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio

w Mińsku Mazowieckim

2 miejsce – Laura Zawadka – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Michałów k. Okuniewa

3 miejsce – Laura Orłowska – Miejski Dom Kultury w Wołominie

Wyróżnienia:

Magdalena Lechniak – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Elizy Orzeszkowej w Żyrardowie

Mojra Izak – Centrum Artystyczne SCENA w Sulejówku

Oliwia Miąskiewicz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrem i Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem

 

KATEGORIA: KLASY IV-VI - zobacz wykonania piosenek tutaj

1 miejsce – Emilia Szcześniak – VOICE AND MORE Warszawa

2 miejsce – Emilia Głodek – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Grudniaka w Trojanowie

3 miejsce – Maja Kalinowska – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Zawiszyn

Wyróżnienia:

Antonina Chojecka – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Ługi-Rętki k. Siedlec

Jakub Rozwadowski – Dom Dziecka w Mińsku Mazowieckim

Zuzanna Ozimińska – zgłoszenie indywidualne/ miejscowość: Warszawa

KATEGORIA: KLASY VII-VIII - zobacz wykonania piosenek tutaj

1 miejsce – Zuzanna Dudek – Pracownia Wokalu Tomka Krupy

2 miejsce – Nela Zawadzka – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Węgrów

3 miejsce – Natalia Kosmowska – PIOTR MARKOWSKI VOCAL STUDIO, Zwoleń

Wyróżnienia:

Dominika Składanowska – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Węgrów

Marcelina Litwin – Szkoła Podstawowa Nr 260 im. Jana Matejki w Warszawie

 

KATEGORIA: SZKOŁY ŚREDNIE i DOROŚLI - zobacz wykonania piosenek tutaj

1 miejsce – Wioletta Kwapisz – Gminny Ośrodek Kultury w Wierzbicy

2 miejsce - Patrycja Zawisza – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie

3 miejsceMichał Brzozowski – Centrum Artystyczne SCENA w Sulejówku

Wyróżnienia:

Anna Konopka – Ośrodek Kultury w dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy

Jan Izdebski – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Hipolitów

Nikola Woźnica – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Sulejówek

Kategoria: Główna
17 - Marzec - 2021

Logo STRUNA 2021red

20.03.2021 

FINAŁ

ONLINE godz. 11.00

Kategoria: Wydarzenia
  • Facebook
  • YouTube