HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

Piknik plenerowy w Cisiu - 22 czerwca 2024 r.
20 - Marzec - 2024
Kategoria: Wydarzenia
19 - Marzec - 2024
Kategoria: Wydarzenia
11 - Marzec - 2024

8 marca 2024 r. – orkiestra OSP Okuniew z koncertem dla Pań w GCK Okuniew

Kategoria: Główna
6 - Marzec - 2024
Kategoria: Wydarzenia
6 - Marzec - 2024

W poniedziałek 4 marca b.r. w auli szkoły w Halinowie odbyło się przedstawienie pt. „Smok ze Smoczej Jamy”, w którym wystąpiła grupa teatralna z GCK Halinów prowadzona przez panią instruktor Anetę Borczyńską.

Zdjęcie 1 z 2

Kategoria: Główna
5 - Marzec - 2024

3 marca 2024 r. odbyła się XII edycja biegu Tropem Wilczym w Halinowie zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury i Fundację „Dziękujemy za Wolność”, którego prezesem jest Adam Zawadzki. Uczciliśmy pamięć o antykomunistycznych Żołnierzach Wyklętych, biorąc udział w marszu bądź biegu na symbolicznym dystansie 1963 metrów.

Dziękujemy za wsparcie i zabezpieczenie trasy przez OSP Cisie oraz Komisariat Policji w Halinowie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Nagrody wręczali: Burmistrz Halinowa Adam Ciszkowski - który również pobiegł, Radni Powiatowi Robert Grubek Ireneusz Piasecki Katarzyna Goździewska, Przewodniczący Rady Miejskiej w Halinowie Marcin Pietrusiński oraz dyrektor GCK Dariusz Kowalczyk

Wielkie podziękowania należą się Seniorkom ze Stowarzyszenia „Jesienne Marzenia” z Halinowa za liczny udział!

Po raz pierwszy zagrała na starcie biegu orkiestra OSP Okuniew pod dyrekcją kapelmistrza Andrzej Wiewióra

Wydarzenie odbyło się w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Powiecie Mińskim.

Bieg kobiet
Miejsce 1 Wioletta Dyderska
Miejsce 2 Karina Sobiech-Bałda
Miejsce 3 Adrianna Orłowska

Bieg mężczyzn
Miejsce 1 Damian Piwko
Miejsce 2 Konrad Wysocki
Miejsce 3 Łukasz Danielak

Bieg dzieci dziewczynki
Miejsce 1 Julia Komorzycka
Miejsce 2 Zuzia Sekmistrz
Miejsce 3 Laura Komorzycka

Bieg dzieci chłopcy
Miejsce 1 Ksawery Siekierski
Miejsce 2 Patryk Łopong
Miejsce 3 Piotr Lipski

Nordic Walking kobiety
Miejsce 1 Alicja Zajcow
Miejsce 2 Małgorzata Komorzycka-Rybałko
Miejsce 3 Ewa Nalewajek

Nordic Walking mężczyźni
Miejsce 1 Janusz Komorzycki
Miejsce 2 Grzegorz Okuniewski
Miejsce 3 Kamil Kowalczyk

Najstarsza i najstarszy zawodnik Michalina Dybek Waldemar Walesiak

Nagrody dodatkowe: Burmistrz Halinowa Adam Ciszkowski oraz Krzysztof Mościcki

 

Kategoria: Główna
  • Facebook
  • YouTube