HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

25-lecie święceń kapłańskich księdza Marka – Koncert Rafała Brzozowskiego    9 Piknik rodzinny w Cisiu – 28 maja 2017 r.    „Z Piosenką na Wakacje” – impreza kulturalna – 3 czerwca 2017

Rok 2012

22 kwietnia 2012 roku odbył się II Bieg Rycerza Okunia o Puchar Burmistrza Halinowa, zapraszamy do obejrzenia zdjęć i materiałów video z imprezy:

 

 

 

Wyniki II Biegu Rycerza Okunia 22 kwietnia 2012 r.

Dystans: 100 m Dzieci 3 – 6 lat

Dziewczynki

Miejsce I

Maja Kurek

Miejsce II

Weronika Krasnodębska

Miejsce III

Alicja Kozłowska

Chłopcy

Miejsce I

Jan Antonowicz

Miejsce II

Tymoteusz Sors – Lachert

Miejsce III

Olaf Brudziński

 

Lp.

numer

czas

01 100 K
02 111
03 106 K
04 24
05 157 K
06 95 K
07 93 K
08 147
09 154 K
10 165
11 130
12 129 K
13 22
14 26
15 96
16 87
17 94
18 23 K
19 25 K
20 156 K
21 155 K
22 82 K
23
24
25

 

Wyniki II Biegu Rycerza Okunia 22 kwietnia 2012 r.

Dystans: 200 m Dzieci 7 – 11 lat

 Dziewczynki

Miejsce I

Małgorzata Sokołowska

Miejsce II

Zofia Magdziarz

Miejsce III

Weronika Cherubińska

Chłopcy

Miejsce I

Dominik Chmura

Miejsce II

Filip Kuczyński

Miejsce III

Adrian Dąbrowski

 

Lp.

numer

czas

01 148
02 7
03 81 K
04 121
05 149 K
06 105
07 164 K
08 160
09 145
10 150
11 133
12 98
13 122 K
14 102 K
15 126
16 35 K
17 170
18 125
19 123 K
20 142 K
21 135
22 104
23 103
24 143
25 132
26 108 K
27 152
28 134 K
29 124K
30 107
31 138 K

 

Wyniki II Biegu Rycerza Okunia 22 kwietnia 2012 r.

Dystans: 200 m Dzieci 7 – 11 lat

Dziewczynki

Miejsce I

Paulina Czyżowska

Miejsce II

Maria Anna Antonowicz

Miejsce III

Sandra Kurek

Chłopcy

Miejsce I

Bartłomiej Kawa

Miejsce II

Błażej Wiączyk

Miejsce III

Łukasz Machałowski

 

Lp.

numer

czas

01 54 8:30
02 75 8:49
03 161 8:59
04 182 9:00
05 169 9:18
06 77 9:20
07 21 K 9:39
08 187 9:56
09 168 10:09
10 176 10:38
11 183 10:38
12 151 11:21
13 144 12:13
14 110 K 13:09
15 99 K 15:17
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

 

Bieg Główny

Dystans: 10 km Dorośli

Kobiety

Miejsce I

Patrycja Bercznowska

Miejsce II

Viola Petrovskaya

Miejsce III

Anna Górnicka Antonowicz

Mężczyźni

Miejsce I

Adam Jabłoński

Miejsce II

Bartosz Olszewski

Miejsce III

Jacek Morawski

Najlepszy Mieszkaniec Gminy Halinów

Adam Leśniak nr 36

 

Lp.

numer

czas

01 171 35:05
02 44 35:37
03 89 36:07
04 167 36:21
05 49 36:38
06 90 36:42
07 45 39:06
08 119 39:13
09 85 40:19
10 174 40:31
11 69 40:54
12 36 41:36
13 162 41:52
14 83 42:17
15 61 42:27
16 109 43:35
17 163 K 44:19
18 55 44:22
19 31 44:47
20 115 K 44:49
21 67 45:07
22 112 K 45:21
23 178 45:33
24 179 45:53
25 88 K 46:34

 

 

Lp.

numer

czas

26 6 46:34
27 92 46:51
28 68 47:04
29 153 47:12
30 9 47:23
31 50 47:25
32 20 47:53
33 4 47:57
34 3 47:58
35 11 48:15
36 137 48:19
37 159 K 48:55
38 79 49:23
39 117 49:24
40 181 49:26
41 42 49:48
42 51 50:13
43 47 50:14
44 71 50:14
45 76 50:15
46 91 K 50:16
47 84 50:40
48 39 51:12
49 172 K 51:14
50 19 51:16
51 175 51:34
52 32 51:36
53 180 51:55
54 141 51:56
55 140 52:06
56 43 52:12

 

Lp.

numer

czas

57 56 54:08
58 34 54:26
59 74 54:28
60 73 55:19
61 17 55:27
62 1 K 56:07
63 139 57:23
64 188 57:30
65 57 58:31
66 58 58:31
67 60 58:47
68 38 K 59:04
69 71 1:01:28
70 158 1:01:40
71 86 1:04:39
72 114 K 1:05:57
73 52 1:08:59
74 186 1:09:57
75 116 K 1:10:09
76 10 1:13:36

Regulamin biegu i karta startowa:

Regulamin cz. 1

Regulamin cz. 2

Regulamin cz. 3

Karta zgłoszeniowa

  • Facebook
  • YouTube