HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

III Mazowiecki Festiwal Piosenki Znanej i Nieznanej - Struna 2022    Obchody 159 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego w Gminie Halinów - 21 stycznia 2022 r.    Ferie z GCK - 7-11 luty 2022 r.    Przeżyj muzyczną przygodę - weź udział w warsztatach „Kolędowanie u Św. Anny" - NOWY TERMIN

28 czerwca 2020 r. odbyło się plenerowe spotkanie z okazji „Imienin Haliny w Halinowie”. To wydarzenie, które od kilku lat organizuje Gminne Centrum Kultury, aby przy muzyce i różach świętować imieniny pięknego imienia „Halina”, a jednocześnie przypominając, że nazwa miejscowości wzięła się od imienia córki właściciela majątku Długa Kościelna – Haliny Kuszkowskiej.

Spotkanie odbyło się z zachowaniem obowiązujących zasad reżimu sanitarnego. Przybyło ponad 100 osób, w tym radna, przewodnicząca komisji ds. młodzieży, oświaty, kultury i sportu Anna Ludwiniak. Spotkanie umilił graniem Edward Piekut. Na scenie pojawiła się też grupa wokalna seniorów ze stowarzyszenia „Jesienne Marzenia” z Halinowa pod przewodnictwem pani Ireny Robak. Nie mogło zabraknąć toastów i pysznego ciasta. Całość zorganizował i poprowadził dyrektor GCK Dariusz Kowalczyk.

  • Facebook
  • YouTube