HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

GCK rozpoczęło kolejny sezon „Spotkań z Muzyką” z udziałem muzyków Filharmonii Narodowej
viiibiegrycerza

Do pobrania:

Regulamin Biegu Rycerza Okunia AD 2018 DZIECI

Regulamin Biegu Rycerza Okunia AD 2018 na 5 km dla dorosłych

Mapa biegu:

mapa-viii-bieg-okunia-2018

VIII Bieg Rycerza Okunia – WYNIKI

3-5 lat – 100 m – DZIEWCZĘTA

I miejsce     -        Maja Sowińska nr 89
II miejsce    -        Wiktoria Sutkowska nr 61
III miejsce -        Gabrysia Wieczorek nr 38

3-5 lat – 100 m – CHŁOPCY

I miejsce     -        Mikołaj Laps nr 15
II miejsce    -        Antoś Morawski nr 34
III miejsce -        Tomasz Nartowski nr 87

6-8 lat – 150 m – DZIEWCZĘTA

I miejsce     -        Alicja Antoniak nr 74
II miejsce    -        Julia Wasiljew nr 85
III miejsce -        Liliana Waś nr 24

6-8 lat – 150 m – CHŁOPCY

I miejsce     -        Mikołaj Puchalski nr 84
II miejsce    -        Damian Krasiński nr 65
III miejsce -        Szymon Wardal nr 58

9-11 lat – 200 m – DZIEWCZĘTA

I miejsce     -        Gabrysia Bielawska nr 96
II miejsce    -        Zosia Michalska 72
III miejsce -        Wiktoria Koszałko nr 2

9-11 lat – 200 m – CHŁOPCY

I miejsce     -        Cezary Wesołowski nr 86
II miejsce    -        Oliwier Bondyra nr 142
III miejsce -        Kamil Bytniewski nr 90

12-14 lat – 300 m – DZIEWCZĘTA

I miejsce     -        Julia Wojda nr 27
II miejsce    -        Magdalena Woźniakowska nr 145
III miejsce -        Weronika Sado nr 8

12-14 lat – 300 m – CHŁOPCY

I miejsce     -        Sebastian Pękacki nr 97
II miejsce    -        Kuba Madej nr 60
III miejsce -        Jakub Mazur nr 93

15-17 lat – 2,5 km – DZIEWCZĘTA

I miejsce     -        Zuzanna Gałkowska nr 31
II miejsce    -        Ola Hajduk nr 94
III miejsce -        /

15-17 lat – 2,5 km – CHŁOPCY

I miejsce     -        Mikołaj Chraniuk nr 10
II miejsce    -        Paweł Łasek nr 7
III miejsce -        Patryk Wojda nr 6

Bieg Główny 5 km – KOBIETY

I miejsce     -        Patrycja Bereznowska nr 116
II miejsce    -        Marta Lemieszka nr 107
III miejsce -        Renata Danielak nr 121

Bieg Główny 5 km – MĘŻCZYŹNI

I miejsce     -        Łukasz Świesiulski nr 110
II miejsce    -        Adam Zimnicki nr 103
III miejsce -        Robert Zagórny nr 123

Najlepsza Biegaczka z Gminy Halinów - Renata Danielak nr 121

Najlepszy Biegacz z Gminy Halinów – Robert Zagórny nr 123

Pobierz wyniki

Zdjęcia z imprezy:

  • Facebook
  • YouTube