HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

XII Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” w Halinowie, 3 marca 2024, godz. 12.00    Koncert OSP Okuniew - Dzień Kobiet w Gminie Halinów - 8 marca 2024 r.    Dni otwarte Nowego Domu Kultury w Halinowie 23-24 marca 2024 r.    Kobiece Spotkanie - "Łapacze Snów" - 9 marca 2024 r.

Imieniny Haliny w Halinowie

30 czerwca w GCK Halinów odbył się piknik rodzinny połączony z „Imieninami Haliny” w Halinowie. To już trzeci raz, kiedy burmistrz Halinowa Adam Ciszkowski złożył najserdeczniejsze życzenia i wręczył prezenty oraz kwiaty Halinom z Halinowa. Nie mogło zabraknąć gromkiego „Sto lat” i wspólnego sadzenia kwiatów. Czas umiliła gra i śpiew Benka Zaborowskiego z Halinowa, który dla „Halinek” napisał specjalną piosenkę. Wysłuchaliśmy też występu Zuzanny Gierczyckiej i Maćka Bartnickiego.

Na zakończenie zagrał zaś zespół REAVEN z Halinowa, który porwał publiczność do tańca.

Tego dnia w programie znalazło się też wiele atrakcja dla dzieci, a to głównie za sprawą Fundacji Kronenberga przy Banku Citi Handlowy, którego pracownicy przemienili się w wolontariuszy i malowani dzieciom buzie, pomagali w tworzeniu dzieł sztuki z kartonów itp. Prace dzieci zostały nagrodzone słodkimi niespodziankami. Odbył się też pokaz dogoterapii, który bardzo się podobał najmłodszym. Dodatkowo, dostępna była bezpłatnie „zjeżdżalnia”, na której dzieci po prostu szalały.

  • Facebook
  • YouTube