HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Gminie Halinów – 11 listopada 2017
9 - Listopad - 2017

Miło nam zawiadomić, że reprezentanci Gminnego Centrum Kultury z Halinowa – Jan Izdebski zdobył III miejsce w kategorii śpiew (w kategorii szkół ponadpodstawowych), a Karolina Lachowska otrzymała nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie pieśni śpiewanej w okresie II wojny światowej (kategoria szkół podstawowych klasy IV-VII) na Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym 2017 „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna…” w Gminnym Centrum Kultury w Mrozach.

Przypomnijmy też, że o sukcesie Macieja Brodowskiego z GCK w Okuniewie, który zajął II miejsce (w kategorii klas IV-VII) w konkursie plastycznym tegoż Przeglądu.

Laureatom składamy najserdeczniejsze gratulacje!

Gala wręczenia nagród w Przeglądzie odbędzie się w niedzielę 12 listopada.

ppp-2017-karolina-lachowska ppp-2017-jan-izdebski

Kategoria: Główna
7 - Listopad - 2017
Kategoria: Główna
27 - Październik - 2017

18 listopada 2017 r. w Centrum Swobodna Przestrzeń w Cisiu niesamowite show:
Grzegorz Halama & Marcin Zbigniew Wojciech

Gminne Centrum Kultury ma 5 podwójnych wejściówek na to wydarzenie.

Wystarczy zadzwonić

3 listopada 2017 r.

punktualnie o godz.12.00 !!!

Nr tel: 693 038 770

halama

Kategoria: Wydarzenia
19 - Październik - 2017

Zadzwoń po bilet na kabaret

Gminne Centrum Kultury ma do rozdania 5 podwójnych wejściówek na kabaret K2

w Centrum Swobodna Przestrzeń w Cisiu

Żeby je zdobyć, wystarczy zadzwonić w piątek 20 października 2017 r.

do godziny 12:00 pod numer tel. 693 038 770

Kto pierwszy ten lepszy! Zapraszamy!

k2kabaret

Kategoria: Powiadomienia
18 - Październik - 2017
Kategoria: Wydarzenia
16 - Październik - 2017

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA OBRAD JURY
IV POWIATOWEGO PRZEGLĄDU
PIOSENKI ZNANEJ I NIEZNANEJ „STRUNA 2017”
Z DNIA 14 PAŹDZIERNIKA 2017r.

 

Jury w składzie:

Natalia Piotrowska – przewodniczący
Piotr Brymas – członek
Michał Śmigielski – członek

wyłoniło w Przeglądzie Piosenki następujących laureatów:

I kategoria wiekowa – klasy I-III Szkoły podstawowe

I miejsce: Nikola Kłosowska – Centrum Artystyczne SCENA

II miejsce: Alicja Mirosz – Centrum Artystyczne SCENA

III miejsce: Maria Wolska – GOK Dobre

 

II kategoria wiekowa – klasy IV-VI Szkoły podstawowe

I miejsce: Maja Młodzińska – Centrum Artystyczne SCENA

II miejsce: Zofia Wrzosek – Centrum Artystyczne SCENA

III miejsce: Zuzanna Jodłowska – GOK Wiązowna

wyróżnienie: Nikola Woźnica – SP nr 3 w Sulejówku

 

III kategoria wiekowa – klasy VII oraz Gimnazja

I miejsce: Justyna Galaszewska – zgłoszenie indywidualne

II miejsce: Zuzanna Lietz – Centrum Artystyczne SCENA

III miejsce: Nadia Gromska – SP im. Ks. Tyszki w Janowie

 

IV kategoria wiekowa – Szkoły średnie i dorośli

I miejsce: Monika Cichocka – Centrum Artystyczne SCENA

II miejsce: Nina Falana – Centrum Artystyczne SCENA

III miejsce: Jan Izdebski – GCK w Halinowie

wyróżnienie: Weronika Grądzka – zgłoszenie indywidualne

 

Sponsorzy Przeglądu:

Centrum Rehabilitacji pod Dębami Jarosław i Bożena Zawadzcy

Expres Serwis Mariusz Truszkowski

Nova Europa – Nauka Jazdy z Mińska Mazowieckiego

Butik La Falena Katarzyna Woś

Sklep Muzyczny Horus

Awenta

Pan Andrzej Piekuciński – radny Chobotu, Kazimierowa, Mrowisk i Krzewiny

Kategoria: Główna
  • Facebook
  • YouTube