HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Tropem Wilczym IX Edycja – 15 sierpnia 2021    Odpust Parafialny w Wielgolesie Brzezińskim – 15 sierpnia 2021 r.    Festiwal „Rycerski Okuniew” – 19 września 2021 r.

REGULAMIN KONKURSU

Jury w składzie:

net-plakat-jury-struna-2021

Logo STRUNA 2021red

LAUREACI
II MAZOWIECKIEGO FESTIWALU
PIOSENKI ZNANEJ I NIEZNANEJ

Jury w składzie:
Iza Kowalewska –przewodnicząca
Karina Mazurczak
Kuba Jurzyk

wyłoniło w Festiwalu Struna 2021 następujących laureatów:

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA I KLASY „0” - zobacz wykonania piosenek tutaj

1 miejsceMarcelina Duda – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Wola Karczewska

2 miejsceBasia Hołda – Dom Sztuki w Warszawie

3 miejsceHania Celińska – Przedszkole Niepubliczne Sióstr Sercanek w Warszawie

Wyróżnienia:

Faustyna Kalinowska – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Zawiszyn

Iga Prokop – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Hipolitów

Igor Koseski -  Przedszkole Niepubliczne Promyk w Dobrem

Natalia Grabowska – Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

KATEGORIA: KLASY I-III - zobacz wykonania piosenek tutaj

1 miejsce – Gabriela Majszyk – Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio

w Mińsku Mazowieckim

2 miejsce – Laura Zawadka – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Michałów k. Okuniewa

3 miejsce – Laura Orłowska – Miejski Dom Kultury w Wołominie

Wyróżnienia:

Magdalena Lechniak – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Elizy Orzeszkowej w Żyrardowie

Mojra Izak – Centrum Artystyczne SCENA w Sulejówku

Oliwia Miąskiewicz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrem i Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem

 

KATEGORIA: KLASY IV-VI - zobacz wykonania piosenek tutaj

1 miejsce – Emilia Szcześniak – VOICE AND MORE Warszawa

2 miejsce – Emilia Głodek – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Grudniaka w Trojanowie

3 miejsce – Maja Kalinowska – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Zawiszyn

Wyróżnienia:

Antonina Chojecka – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Ługi-Rętki k. Siedlec

Jakub Rozwadowski – Dom Dziecka w Mińsku Mazowieckim

Zuzanna Ozimińska – zgłoszenie indywidualne/ miejscowość: Warszawa

KATEGORIA: KLASY VII-VIII - zobacz wykonania piosenek tutaj

1 miejsce – Zuzanna Dudek – Pracownia Wokalu Tomka Krupy

2 miejsce – Nela Zawadzka – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Węgrów

3 miejsce – Natalia Kosmowska – PIOTR MARKOWSKI VOCAL STUDIO, Zwoleń

Wyróżnienia:

Dominika Składanowska – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Węgrów

Marcelina Litwin – Szkoła Podstawowa Nr 260 im. Jana Matejki w Warszawie

 

KATEGORIA: SZKOŁY ŚREDNIE i DOROŚLI - zobacz wykonania piosenek tutaj

1 miejsce – Wioletta Kwapisz – Gminny Ośrodek Kultury w Wierzbicy

2 miejsce - Patrycja Zawisza – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie

3 miejsceMichał Brzozowski – Centrum Artystyczne SCENA w Sulejówku

Wyróżnienia:

Anna Konopka – Ośrodek Kultury w dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy

Jan Izdebski – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Hipolitów

Nikola Woźnica – zgłoszenie indywidualne / miejscowość: Sulejówek

 

  • Facebook
  • YouTube