HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

Zapraszamy na zajęcia do Gminnego Centrum Kultury !!!    Bezpłatny warsztat planowania, podejmowania działać i ich realizacji – Zapraszamy    GCK zaprasza mieszkańców na wystawę pt. „Zawsze w biegu”    W Centrum Swobodna Przestrzeń w Cisiu rozpoczął się kolejny sezon „Swobodnej Nocy Kabaretowej”!    Obchody 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Gminie Halinów – 11 listopada 2019 r. w Okuniewie

CHCESZ WYGRAĆ SKUTER, TELEWIZOR LCD i WIELE INNYCH CENNYCH NAGRÓD?

ROZLICZAJĄC PIT-37 WPISZ GMINĘ HALINÓW JAKO MIEJSCE ZAMIESZKANIA!

 

Płacąc podatek dochodowy w miejscu zamieszkania, masz realny wpływ na rozwój swojej miejscowości. Większe wpływy z podatków to więcej środków na nowe inwestycje i bieżące naprawy. Mieszkasz na terenie gminy Halinów i dotychczas Twój podatek trafiał do innego miasta? Czas to zmienić! Na dodatek możesz wygrać atrakcyjne nagrody. Pamiętaj – nie musisz być zameldowanym na terenie gminy Halinów, by wziąć udział w naszym konkursie. Jak to zrobić? Wyjaśniamy krok po kroku.


1. Rozliczając PIT-37 za 2012 rok wpisz Gminę Halinów jako miejsce zamieszkania.

2. Pobierz KUPON i wypełniając go wpisz wymyślone przez siebie hasło promujące Gminę Halinów zamieszczony od 1 marca b.r. wraz z Regulaminem konkursu na stronie internetowej www.halinow.pl, www.gckgminahalinow.pl lub wytnij go z trzeciego numeru pisma „Informacje Gminy Halinów”.

3. Złóż wypełniony KUPON w „Kawiarence Internetowej GCK” – w budynku Urzędu Miejskiego w Halinowie (wejście od ul. Bema, czynne od poniedziałku do piątku w godz.10-17). Weź ze sobą dokument tożsamości i kopię PIT-37 ze wskazaniem Gminy Halinów jako miejsca zamieszkania.

4. Czekaj na wyniki konkursu, które będą ogłoszone w dniu 2 maja b.r. podczas Święta Miasta i Gminy Halinów.


 

Konkurs rusza 1 marca i potrwa do 30 kwietnia b.r.

 

Dyrektor GCK                                                         Burmistrz Halinowa
/-/Dariusz Kowalczyk                                             /-/Adam Ciszkowski

 

PODATEK HIT

  • Facebook
  • YouTube