HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

X Bieg Rycerza Okunia – WYNIKI    Nowy Sezon artystyczny 2020/21 w GCK – Start 28 września
net-struna-2020-zapisy

Jury w składzie:
dr Julia Nowicka – przewodniczący
Marta Sosnowska – członek
Wojtek Gęsicki – członek

 

wyłoniło w Festiwalu Piosenki następujących laureatów:

 

GITARZYŚCI:

WYRÓŻNIENIE – Bartosz Stawarz – Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. W. Kilara / Warszawa – Wesoła

WOKALIŚCI:

I kategoria wiekowa – Przedszkola i klasy „0”

I miejsce: Paula Ambroziak – Przedszkole Niepubliczne Sióstr Sercanek w Warszawie
II miejsce: Weronika Mroczek – Niepubliczne Przedszkole „U cioci Ewy” Ruda
III miejsce: Marcelina Szulik – Szkoła Podstawowa im. C.K. Norwida w Zakręcie

wyróżnienie:

  • Anatolia Rożniatowska – zgłoszenie indywidualne
  • Antonina Grząka – Przedszkole Niepubliczne Sióstr Sercanek w Warszawie
  • Lena Szczypek – Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka w Pilawie
  • Blanka Przysowa – Niepubliczne Przedszkole „U cioci Ewy” Ruda
  • Zosia Płochocka – Szkoła Podstawowa im. C.K. Norwida w Zakręcie
  • Antek Zwoliński – Szkoła Podstawowa im. C.K. Norwida w Zakręcie

II kategoria wiekowa – klasy I-III

I miejsce: Maja Kalinowska – Centrum Artystyczne SCENA w Sulejówku
II miejsce: Laura Orłowska – Miejski Dom Kultury w Wołominie
III miejsce: Lena Kulczycka – Centrum Artystyczne SCENA w Sulejówku

wyróżnienie:

  • Oliwia Miąskiewicz – Zespół Szkolno-Przedszkolny oraz GOK w Dobrem
  • Laura Bajera – Centrum Artystyczne SCENA w Sulejówku
  • Patrycja Grabowska – Miejski Dom Kultury w Wołominie

III kategoria wiekowa – klasy IV-VI

I miejsce: Emilia Głodek – Szkoła Podstawowa w Budziskach
II miejsce: Nikola Kłosowska – Centrum Artystyczne SCENA w Sulejówku
III miejsce: Zuzanna Pokój – Vocalmania – studium wokalne Marceliny Woźnej / Otwock

wyróżnienie:

  • Anastazja Sakolska – Pałac Młodzieży w Warszawie
  • Zofia Wrzosek – Centrum Artystyczne SCENA w Sulejówku
  • Lena Torbińska – Zgłoszenie indywidualne
  • Mieszko Zalewski – SP366 im. Jana Pawła II w Warszawie

IV kategoria wiekowa – klasy VII, VIII

I miejsce: Nikola Woźnica – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
II miejsce: Izabela Miłoszewska – Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Morawach
III miejsce: Kamil Kieszkowski – Gminny Ośrodek Kultury w Zakroczymiu

wyróżnienie:

  • Natalia Królik – Centrum Artystyczne SCENA w Sulejówku
  • Amelia Kaczmarczyk – Vocalmania – studium wokalne Marceliny Woźnej / Otwock
  • Julia Sawicka – Nowodworski Ośrodek Kultury w Nowym Dworze Mazowieckim
  • Natalia Romaniuk – GCK w Halinowie

V kategoria wiekowa – Szkoły średnie i dorośli

I miejsce: Kacper Szmelkowski - Centrum Artystyczne SCENA w Sulejówku
II miejsce: Jan Izdebski - zgłoszenie indywidualne
III miejsce: Ula Dorosz – Centrum Artystyczne SCENA w Sulejówku

wyróżnienie:

  • Justyna Galaszewska – zgłoszenie indywidualne
  • Klaudia Zgiet – zgłoszenie indywidualne
  • Michał Brzozowski – Centrum Artystyczne SCENA w Sulejówku
  • Fabian Jedrzejewski – Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Czesława Czapówa w Jaworku

 GRAND PRIX:   Nikola Woźnica – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Do pobrania

 Pobierz wyniki

Galeria zdjęć z wydarzenia:

Część 1 – 01.02.2020

—————————————————————————————————————–

Część 2 – 02.02.2020 – FINAŁ

  • Facebook
  • YouTube