HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

Święto Miasta i Gminy Halinów – 2 lipca 2022 r.    Dzień dziecka z Psim Patrolem w Gminie Halinów - 31 maja 2022 r.    Dzień Dziecka - 1 czerwca (środa) - 12:00 - 16:00    Pierwsza rocznica odsłonięcia pomnika Premiera Jana Olszewskiego w Okuniewie - 4 czerwca 2022 r.

REGULAMIN

Logo STRUNA 2022

net-plakat-struna-2022-final

DYPLOM ZA UDZIAŁ

LAUREACI
III MAZOWIECKIEGO FESTIWALU
PIOSENKI ZNANEJ I NIEZNANEJ

Jury w składzie:
Cecylia Steczkowska – przewodniczący
Dorota Kozielska – członek
Piotr Skotnicki – członek

Kategoria przedszkola i klasy „0”

Miejsca

  1. Marcelina Duda – Vocalmania Studium Wokalne Marceliny Woźnej w Otwocku
  2. Marcin Długaszek – Kałuszyn, zgłoszenie indywidualne
  3. Antoni Pabian – Marki, Publiczne Przedszkole Europejskie nr 3 w Warszawie

Wyróżnienia

Basia Mazaj – Przedszkole Niepubliczne Do-Re-Mi w Chrośli, gm. Dębe Wielkie

Fryderyk Orzechowski – Niepubliczne Przedszkole VIVA Kids z Warszawy

Kategoria klasy I-III szkół podstawowych

Miejsca

  1. Melania Miętus – Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi z Warszawy
  2. Karolina Sewera – zgłoszenie indywidualne
  3. Patrycja Kokoszka – Józefosław, zgłoszenie indywidualne

Wyróżnienia

Adela Dubnicka – Warszawa, zgłoszenie indywidualne

Zuzanna Gałan – Pruszków, zgłoszenie indywidualne

Anna Ziarko – Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 32 w Warszawie

 

Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych

Miejsca

  1. Emilia Głodek – Kłoczew, Szkoła Podstawowa w Trojanowie
  2. Magdalena Lechniak – Żyrardów, Szkoła Podstawowa  nr 6 w Żyrardowie
  3. Wiktoria Wolańska – Radzymin, zgłoszenie indywidualne

Wyróżnienia

Wiktoria Standziak – Korytnica, Studio Wokalne Fever

Wiktoria Witkowska – Wiązowna, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Wiązownie

 

Kategoria klasy VII-VIII

Miejsca

  1. Anna Figat – Warszawa, Centrum Artystyczne Scena w Sulejówku
  2. Zofia Wrzosek – Warszawa, Centrum Artystyczne Scena w Sulejówku
  3. Zuzanna Pokój – Warszawa, Vocalmania studium wokalne Marceliny Woźnej w Otwocku

Wyróżnienia

Łucja Kalinowska – Sulejówek, Centrum Artystyczne Scena w Sulejówku

Karolina Lechniak – Żyrardów, Szkoła Podstawowa nr 6 w Żyrardowie

Katarzyna Żur – Siedlce, zgłoszenie indywidualne

 

Kategoria szkoły średnie i dorośli

Miejsca

  1. Natalia Karwowska, Wiązowna, zgłoszenie indywidualne
  2. Ula Dorosz – Halinów, Centrum Artystyczne Scena w Sulejówku
  3. Natalia Romaniuk – Halinów, Gminne Centrum Kultury w Halinowie

Wyróżnienia

Michał Brzozowski – Warszawa, Centrum Artystyczne Scena w Sulejówku

Antonina Misiuro – Sulejówek Grabina, Miejski Dom Kultury w Sulejówku

Adrianna Olszańska – Radom, zgłoszenie indywidualne

  • Facebook
  • YouTube