HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

Piknik rodzinny Brzechwiada połączony z Dniem Dziecka - 25 maja 2024 r.    Dzień Matki i XI Rodzinny Piknik Caritas – 26 maja 2024 r.    EKO Święto w Cisiu – 27.04.2024    „DLA CIEBIE MAMO” WSPANIAŁY KONCERT NA DZIEŃ MATKI – 26.05.2024

TROPEM WILCZYM – XII EDYCJA – 3 marca 2024

net-bieg-tropem-wilczym-plakat-halinow-2024

REGULAMIN BIEGU

MAPA BIEGU

mapa-bieg-tropem-wilczym-3-marzec-2024

3 marca 2024 r. odbyła się XII edycja biegu Tropem Wilczym w Halinowie zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury i Fundację „Dziękujemy za Wolność”, którego prezesem jest Adam Zawadzki. Uczciliśmy pamięć o antykomunistycznych Żołnierzach Wyklętych, biorąc udział w marszu bądź biegu na symbolicznym dystansie 1963 metrów.

Dziękujemy za wsparcie i zabezpieczenie trasy przez OSP Cisie oraz Komisariat Policji w Halinowie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Nagrody wręczali: Burmistrz Halinowa Adam Ciszkowski - który również pobiegł, Radni Powiatowi Robert Grubek Ireneusz Piasecki Katarzyna Goździewska, Przewodniczący Rady Miejskiej w Halinowie Marcin Pietrusiński oraz dyrektor GCK Dariusz Kowalczyk

Wielkie podziękowania należą się Seniorkom ze Stowarzyszenia „Jesienne Marzenia” z Halinowa za liczny udział!

Po raz pierwszy zagrała na starcie biegu orkiestra OSP Okuniew pod dyrekcją kapelmistrza Andrzej Wiewióra

Wydarzenie odbyło się w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Powiecie Mińskim.

Bieg kobiet
Miejsce 1 Wioletta Dyderska
Miejsce 2 Karina Sobiech-Bałda
Miejsce 3 Adrianna Orłowska

Bieg mężczyzn
Miejsce 1 Damian Piwko
Miejsce 2 Konrad Wysocki
Miejsce 3 Łukasz Danielak

Bieg dzieci dziewczynki
Miejsce 1 Julia Komorzycka
Miejsce 2 Zuzia Sekmistrz
Miejsce 3 Laura Komorzycka

Bieg dzieci chłopcy
Miejsce 1 Ksawery Siekierski
Miejsce 2 Patryk Łopong
Miejsce 3 Piotr Lipski

Nordic Walking kobiety
Miejsce 1 Alicja Zajcow
Miejsce 2 Małgorzata Komorzycka-Rybałko
Miejsce 3 Ewa Nalewajek

Nordic Walking mężczyźni
Miejsce 1 Janusz Komorzycki
Miejsce 2 Grzegorz Okuniewski
Miejsce 3 Kamil Kowalczyk

Najstarsza i najstarszy zawodnik Michalina Dybek Waldemar Walesiak

Nagrody dodatkowe: Burmistrz Halinowa Adam Ciszkowski oraz Krzysztof Mościcki

 

  • Facebook
  • YouTube