HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

Turniej halowej piłki nożnej GCK w Okuniewie W dniu 12.02.2014r. na hali sportowej Zespołu Szkół w Halinowie odbył się turniej piłki nożnej halowej dla uczniów szkół podstawowych gminy Halinów i okolic. Zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas III-IV i klas V-VI. W turnieju wzięło udział 72 uczniów z 5 szkół podstawowych. W młodszej kategorii wiekowej zwyciężyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sulejówku, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Brzezinach, trzecie przypadło Szkole Podstawowej w Okuniewie, a czwarte zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Halinowie. Zwycięzcami turnieju w starszej kategorii wiekowej zostali uczniowie klas VI Szkoły Podstawowej w Halinowie w składzie: Radosław Pożycki; Mateusz Jarzębski; Darek Klukowski; Michał Maliszewski; Jakub Chomicki; Maciej Kurzyp; Krzysztof Kurzyp i Mateusz Pszczółkowski. Na drugim stopniu podium stanęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Cisiu, trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulejówku, czwarte miejsce przypadło drużynie klas V Szkoły Podstawowej w Halinowie, na piątym ostatnim miejscu znalazła się Szkoła Podstawowa w Okuniewie.