Za nami pierwsze spotkanie z cyklu „Formy Podstawowe” – projektu we współpracy Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Gminnego Centrum Kultury i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Okuniewie. Zajęcia mają na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży z klas IV-VIII sztuki nowoczesnej i współczesnej. Cykl rozpoczął się w obecnym roku szkolnym i potrwa do maja 2024 r., a zajęcia odbywają się w szkole w Okuniewie raz w miesiącu w godzinach pozalekcyjnych. Z ramienia GCK projekt prowadzi instruktor plastyki i artystka wizualna Paulina Pankiewicz, a ze szkoły nauczyciel plastyki Marzena Kudelska.
Zapraszamy chętnych do dołączenia do projektu, są jeszcze miejsca. Zapisy przyjmuje pani Marzena Kudelska. Można przyjść choćby na jedne zajęcia i zobaczyć, co mamy do zaoferowania. Uwierzcie, warto, rozwijać siebie i swoją wyobraźnię!