HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

Dzięki Polskim Sieciom Elektroenergetycznym, organizatorowi programu dobrosąsiedzkiego „WzMOCnij swoje otoczenie”, powstała nowa strefa zabaw dla dzieci przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie. Szkoła została wyposażona również w bezdotykowe urządzenie służące do dezynfekcji rąk oraz pomiaru temperatury ciała.

PSE są operatorem systemu przesyłowego na terenie całego kraju. Dbają o stabilne działanie systemu elektroenergetycznego i niezakłócone dostawy energii elektrycznej do wszystkich regionów kraju.

Celem programu dobrosąsiedzkiego „WzMOCnij swoje otoczenie” było wyłonienie najlepszych projektów związanych z rozwojem wspólnej przestrzeni publicznej, aktywizacji życia społecznego i kulturalnego oraz finansowe wsparcie w ich wdrożeniu w gminach, na terenie których jest zlokalizowana lub budowana infrastruktura przesyłowa.

Na terenie gminy Halinów PSE budują linię 400 kV relacji Kozienice-Miłosna. Inwestycja ma zapewnić niezawodne wyprowadzenie mocy z Elektrowni Kozienice oraz zwiększyć pewność dostaw energii  w północno-wschodniej i centralnej Polsce.

Więcej informacji o działalności organizatora konkursu dostępnych jest na stronie www.raport.pse.pl i www.wzmocnijotoczenie.pl

Kategoria: Główna
  • Facebook
  • YouTube