HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

V Powiatowy Przegląd Piosenki Znanej i Nieznanej "Struna 2019"    Cykl koncertów pt.:"Wieczór Młodych Muzyków"    Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” w Halinowie 2019 - ZAPISY

Interaktywny formularz zgłoszeniowy do Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych
„Tropem Wilczym” w Halinowie


Nazwisko (wymagane)

Imię (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Wiek (wymagane)

Adres email (wymagane)

Rodzic/opiekun prawny
(w przypadku zgłoszenia dziecka)

LIMIT MIEJSC: 80 OSÓB

Akceptacja regulaminu Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
w Halinowie. Regulamin biegu

 Ogólne warunki ubezpieczenia NNW

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu możliwości uczestniczenia w biegu organizowanego przez Gminne Centrum Kultury z siedzibą w Okuniewie. Ul. Rynek 46/2, 05 – 079 Okuniew. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Podstawa prawna: pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, s 1.

Przepisz kod z obrazka aby wysłać zgłoszenie.

captcha

  • Facebook
  • YouTube