KONCERT

Wojna na Ukrainie trwa od wielu dni. Każde wsparcie i gest solidarności z naszymi sąsiadami są bardzo ważne dlatego w imieniu Burmistrza Halinowa Pana Adama Ciszkowskiego, Gminnego Centrum Kultury i Proboszcza Ks. Jana Rucińskiego serdecznie zapraszamy na koncert „Święta Anna Ukrainie”, który odbędzie się od 10 kwietnia 2022 r. o godz. 19.00 w Parafii Św. Anny w Długiej Kościelnej.

Wystąpią Chór STREFA SERCA, Andrzej Hornik, Dorota Choszczyk, Andrzej Banasiewicz, Cor Cordis, Oratorium Niepokalanej.

Gośćmi specjalnymi będą pochodzący z Kijowa CLASSICI ANGELI Natalia i Aleksander Jurkowscy, absolwenci Narodowej Akademii Muzycznej imienia P.I. Czajkowskiego na Ukrainie.
W programie usłyszymy między innymi przepiękne utwory nazywane w Polsce jako dumki ukraińskie: przykłady muzyki cerkiewnej, dawnej i wielkich dzieł instrumentalnych.
Podczas koncertu będzie prowadzona kwesta na rzecz uchodźców z Ukrainy.

Spotkajmy się razem, zamanifestujmy, dając jednocześnie realne wsparcie i otuchę tym, którym runął świat.
Zapraszamy!

Kategoria: Wydarzenia