20 i 21 czerwca 2017 r. w auli halinowskiego Gimnazjum odbyły się występy kończące sezon artystyczny 2016/2017 w Gminnym Centrum Kultury. 21 czerwca w zakończeniu uczestniczył Burmistrz Halinowa Adam Ciszkowski oraz Sekretarz Gminy Robert Grubek.

20 czerwca zaprezentowały się dwie grupy teatralne – młodsza w przedstawieniu pt. „Piotruś Pan” i starsza w przedstawieniu pt. „Myszeida”. Obydwie pod kierunkiem Państwa Anety i Mirosława Borczyńskich.

21 czerwca był dniem z muzyką – zarówno wokalem, jak i gitarą. Instruktorzy: Katarzyna Jurecka i Marcin Kołdra przedstawili dokonania swoich uczniów. Aula Gimnazjum była wypełniona po brzegi. Wszystkim uczestnikom zajęć serdecznie dziękujemy za roczny trud poniesionej pracy, gratulujemy wytrwałości w rozwijaniu swoich umiejętności i życzmy udanych wakacji!