HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

25 - Luty - 2019

Jury w składzie:

Agata Konador – przewodniczący
Dorota Czerwińska – członek
Jakub Maguza – członek

I kategoria wiekowa – klasy I –III szkoły podstawowe

I miejsce: Nikola Kłosowska – Centrum Artystyczne SCENA

II miejsce: Alicja Mirosz – Centrum Artystyczne SCENA

III miejsce: Wiktoria Walewska – Centrum Artystyczne SCENA

Wyróżnienie: Laura Bajera – Centrum Artystyczne SCENA, Kajetan Piotrowski – GCK w Halinowie

II kategoria wiekowa – klasy IV –VI szkoły podstawowe

I miejsce: Magdalena Antoniuk – Gminne Centrum Kultury w Halinowie

II miejsce: Zofia Wrzosek – Centrum Artystyczne SCENA

III miejsce: Aleksandra Samburska – Centrum Artystyczne SCENA

Wyróżnienie: Natalia Romaniuk – GCK w Halinowie, Larysa Borowiecka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulejówku, Jagoda Głowacka – ZSP w Okuniewie

III kategoria wiekowa – klasy VII, VIII  oraz gimnazja

I miejsce: Justyna Galaszewska – MDK w Sulejówku

II miejsce: Nikola Woźnica – zgłoszenie indywidualne

III miejsce: Szymon Martuś – Centrum Artystyczne SCENA

Wyróżnienie: Urszula Dorosz – Centrum Artystyczne SCENA, Michał Brzozowski – Centrum Artystyczne SCENA, Maria Rucińska – zgłoszenie indywidualne, Wiktoria Kozioł – SP nr 1 w Sulejówku, Antonina Misiuro – MDK w Sulejówku, Zuzanna Bodecka – GOK w Dobrem

IV kategoria wiekowa – szkoły średnie i dorośli

I miejsce: Ewa Rucińska – zgłoszenie indywidualne

II miejsce: Jan Izdebski – Gminne Centrum Kultury w Halinowie

III miejsce: Amelia Targońska – zgłoszenie indywidualne

Wyróżnienie: Joanna Polkowska – Centrum Artystyczne SCENA, Paulina Cymerska – zgłoszenie indywidualne, Kacper Szmelkowski – Centrum Artystyczne SCENA

Ponadto – w przeglądzie talentów gitarowych, wyróżnienia otrzymali:

- Jan Kręzel – GCK Halinów

- Kamil Wójcik – GCK Halinów

- Kamil Szczepański – GCK Halinów

- Bernard Olszewski – GCK Halinów

- Marek Mikulski – SP nr 1 w Sulejówku

- Jakub Ślesiński – SP nr 1 w Sulejówku

Kategoria: Główna
  • Facebook
  • YouTube