HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

Drodzy Państwo, Uczestnicy festiwalu STRUNA 2021

W związku z zaostrzeniem przepisów pandemicznych dot. działalności instytucji kultury jesteśmy zmuszeni zmienić formułę finału II Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Znanej i Nieznanej STRUNA 2021.

Finałowe przesłuchania na żywo nie odbędą się. Jury wskaże zwycięzców z grona wyłonionych finalistów w I etapie, a więc na podstawie nagrań nadesłanych do nas drogą elektroniczną. Finałową listę publikujemy dziś tj. 15 marca (poniedziałek) – zgodnie z Regulaminem przeglądu.

LISTA FINALISTÓW

Ostateczne decyzje Jury o przyznanych miejscach poznamy podczas transmisji LIVE, która odbędzie się jak planowaliśmy 20 marca 2021 r. (sobota) od godz.11.00 na Facebooku GCK. Oglądajcie nas koniecznie! Jeśli ktoś z Państwa nie będzie mógł się połączyć w ww. terminie, a znajdzie się w gronie nagrodzonych, na pewno o tym Państwa poinformujemy. Wszystkie nagrody zostaną wysłane pocztą tradycyjną.

Czujemy niedosyt, ponieważ założenia festiwalu były inne. W obecnej sytuacji pandemicznej nie chcemy jednak narażać zdrowia żadnego z Uczestników festiwalu.

Mamy nadzieję, że odbierzecie Państwo naszą decyzję ze zrozumieniem.

Z wyrazami szacunku

Dariusz Kowalczyk

Dyrektor GCK

Kategoria: Główna
  • Facebook
  • YouTube