HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

Zadanie pn. „Modernizacja Domu Kultury w Halinowie – VI etap” realizowane ze środków pozostających w dyspozycji ministra właściwego do spraw kultury i ochrony dziedzictwa narodowego Infrastruktura Domów Kultury 2020.

Celem zadania jest poprawa warunków dla działalności Domu Kultury poprzez modernizację i przebudowę infrastruktury. W ramach projektu przewidziano modernizację i przebudowę infrastruktury. Dzięki realizacji inwestycji zostanie kontynuowany proces poprawy dostępu do oferty kulturalnej Halinowa i podniesie się w znacznym stopniu jej atrakcyjność.

W ramach projektu zostaną wykonane roboty budowlane i prace wykończeniowe wewnątrz budynku na I i II piętrze takie jak wykonanie okładziny schodów wraz z podłogą techniczną, wykończenie łazienek, montaż drzwi i parapetów, osprzętu elektrycznego, oświetlenia, alarmu, wykonanie sztukaterii, malowanie ścian. Zostanie poprawiony stan techniczny Domu Kultury w Halinowie.

Realizacja – 2020 rok.

Całkowita wartość projektu wg wniosku: 336 250,00 zł

Kwota wnioskowanego dofinansowania: 269 000,00 zł

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”

Kategoria: Główna
  • Facebook
  • YouTube