Zadanie pn. „Modernizacja Domu Kultury w Halinowie – V etap” realizowane w ramach programu Infrastruktura Domów Kultury ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Celem zadania jest poprawa warunków dla działalności Domu Kultury poprzez modernizację i przebudowę infrastruktury. W ramach projektu przewidziano kontynuację przebudowy i modernizacji budynku Domu Kultury.

Przedmiotem umowy z wykonawcą są roboty budowlane w zakresie wykonania prac: instalacyjnych branży sanitarnej w zakresie wentylacji mechanicznej (wraz z uruchomieniem i regulacją), wykończeniowych i instalacyjnych branży elektrycznej w dwóch pomieszczeniach wentylatorowni wraz z dostawą i montażem wyposażenia.

Całkowity koszt realizacji zadania: 275 000 zł

Kwota dotacji: 220 000 zł (80%)