HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

Komunikat - koronawirus !!!    GCK ONLINE - ZAJĘCIA GCK PRZEZ INTERNET    GCK włącza się w wydarzenie "Kobiety kobietom"    Pomożemy rozliczyć PIT - Od 3 marca do 30 kwietnia 2020 r.

Drodzy Państwo,

wychodzimy z założenia, że nauka w domu również może być ciekawa:) Dlatego też, chcielibyśmy zaproponować naszym adeptom naukę ONLINE.

Od 24 marca b.r. do odwołania będziemy zamieszczać lekcje z nauką gry na gitarze, które poprowadzi instruktor GCK Marcin Kołdra. Dziś tj. 24 marca b.r. przedstawiamy filmik dla początkujących oraz dla zaawansowanych. Za kilka dni zamieścimy kolejne lekcje.

Będziemy też prowadzić zajęcia z plastyki, które poprowadzi Monika Krośnicka-Roszkowska. Instruktorka, po wcześniejszym umówieniu się z grupami, będzie łączyła się przez komunikator w sieci i wspólnie wykonywała przeróżne prace plastyczne. Efekty ich pracy będzie zamieszczać w tej zakładce.

Już myślimy nad kolejnymi propozycjami:)

Udanej pracy w domu!

Pozdrawiam

Dariusz Kowalczyk, dyrektor GCK

LEKCJE GRY NA GITARZE

Marcin Kołdra

LEKCJA 1

24.03.2020 r.

 

 

LEKCJA 2

30.03.2020 r.

 

 

LEKCJA 3

06.04.2020 r.

 

—————————————————————————————————————————————————–

PRACE PLASTYCZNE

wykonane na zdalnych zajęciach plastycznych, które prowadzi

instruktor Monika Krośnicka-Roszkowska

Zajęcia plastyczne

Zdjęcie 1 z 3

Zapraszamy dzieci i młodzież do włączania się do akcji #BEDZIEDOBRZE. STWÓRZCIE plakat i pokażcie go w oknach swoich domów. My czekamy na zdjęcia prac plastycznych, które opublikujemy na stronie i fanpage GCK. Nie zapominajcie #zostanwdomu #bedziedobrze ❤️

Będzie dobrze

 Przedstawiamy palmy wykonane na Niedzielę Palmową

  • Facebook
  • YouTube