HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

Piknik plenerowy w Cisiu - 22 czerwca 2024 r.

‘Wydarzenia’

Lipiec - 29 - 2022
falconzelaznybieg2022

Żelazny Bieg OKUNIEW-OSSÓW – 13km – zapraszamy do zapisów!!!

13 sierpnia b.r. wystartuje po raz pierwszy bieg przełajowy „FALCON Żelazny Bieg”, którego organizatorem jest Centralny Wojskowy Zespół Sportowy podlegający pod Ministerstwo Obrony Narodowej. Partnerami biegu jest Gmina Halinów Burmistrz Adam Ciszkowski i Gminne Centrum Kultury oraz Powiat Wołomiński.

Udział w biegu to niezwykła okazja, aby poczuć się jak na poligonie. Zawodnicy, którzy staną do rywalizacji będą mieli do pokonania 13 km. „FALCON Żelazny Bieg” wystartuje z Rynku w Okuniewie o godz.11.00. Zakończenie i meta biegu zostały zaplanowane w Ossowie, gdzie przebiega szlak Bitwy Warszawskiej 1920.

Zapisy na „FALCON Żelazny bieg” są prowadzone od 22 lipca 2022 na stronie www.wojsko-polskie.pl/cwzs. W wydarzeniu weźmie udział maksymalnie 300 osób. Na najwytrwalszych czekają specjalne wyróżnienia, a dla każdego, kto pokona trudy biegu pamiątkowy medal pierwszej edycji „FALCON Żelazny Bieg” Ponadto w pakiecie startowym dla każdego biegacza znajdziecie okolicznościową koszulkę techniczną, wejściówki do Muzeum Wojska Polskiego i inne upominki.

Udział w biegu jest DARMOWY (liczba uczestników ograniczona).

Informacje podstawowe:

- Start biegu odbędzie się 13 sierpnia 2022 roku;

- Strzał startera o godzinie 11:00;

- Trasa prowadzić będzie z m. Okuniew do Ossowa terenami leśnymi w okolicach jednostek wojskowych;

- Na starcie znajdziecie biuro zawodów czynne od godziny 8:00, skorzystać możesz z namiotu – szatni i depozytu, który do odebrania będzie na mecie biegu;

- Biuro zawodów będzie czynne również 12 sierpnia w Muzeum Wojska Polskiego (al. Jerozolimskie 3, 00-495 Warszawa w godz. 10:00-16:00)

- Każdy zawodnik otrzyma chip mocowany na kostce, który zarejestruje indywidualny czas pokonania trasy.

- Na trasie biegu i na mecie znajdą się punkty nawadniania, na mecie dodatkowo poczęstunek regeneracyjny!

- Czas na pokonanie trasy to 2 godziny

- planowanie wręczenia nagród o godzinie 14:00

Serdecznie zapraszamy!

Kategoria: Wydarzenia
  • Facebook
  • YouTube