HomeStrona główna KontaktKontakt O nasO nas

Jarmark Okuniewski IX Bieg Rycerza Okunia połączony z odpustem parafialnym – 15 września 2019 r. – Szczegóły wkrótce…    Piknik Rodzinny "Brzechwiada" - 2 czerwca 2019 r.

Listopad, 2018

Listopad - 28 - 2018
Kategoria: Wydarzenia
Listopad - 22 - 2018
wigilia-2018_halinow-new

REGULAMIN KONKURSU
KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK BOŻONARODZENIOWYCH

Kategoria: Wydarzenia
Listopad - 22 - 2018

25 listopada 2018 r. o godz.18.00 w Centrum Swobodna Przestrzeń w Cisiu odbędzie się wieczór kabaretowy pod nazwą „KSW Kabaretowe Sztuki Walki”

ksw-kabaretowe-sztuki-walki

Nad wszystkim czuwają i prowadzą mistrzowie humoru – Formacja Chatelet! Występują: Kałasznikof, Fifa-Rafa, Szymon Łątkowski, Antoni Gorgoń Grucha. To Wy, widzowie przyznajecie kabaretom złote pasy zwycięzców! Decydujecie, który kabaret jest tego dnia najlepszy.

Największe emocje rywalizacji i najlepsze żarty kabaretów i komików – gwarantowane!

GCK ma 5 podwójnych wejściówek do rozdania!

Wystarczy zadzwonić w piątek 23 listopada 2018 r. o godz.12.00

pod numer tel. 693 038 770

Kto pierwszy, ten lepszy!

Kategoria: Wydarzenia
Listopad - 20 - 2018

document-music-icon

Wznawiamy zajęcia z nauki gry na gitarze z nowym instruktorem.

Uwaga! Zajęcia zostają przeniesione z czwartków na wtorki! Ruszamy 27 listopada b.r.

Godziny, na które uczęszczały dzieci pozostają bez zmian.

Dariusz Kowalczyk, dyrektor GCK

 

 

Kategoria: Powiadomienia
Listopad - 15 - 2018

document-music-icon

W dniu 15 listopada 2018 r. (czwartek) zajęcia z nauki gry na gitarze w Okuniewie

i Halinowie nie odbędą się z powodu rezygnacji pani instruktor.

O wznowieniu zajęć poinformujemy. Obecnie trwają poszukiwania nowego instruktora.

Za utrudnienia przepraszamy.

Dariusz Kowalczyk, dyrektor GCK

Kategoria: Powiadomienia
Listopad - 14 - 2018

11 listopada 2018 roku odbyły się uroczyste obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Gminie Halinów. Wzięli w nich udział przedstawiciele władz samorządowych, strażacy, delegacje szkolne oraz mieszkańcy.

Obchody rozpoczęły się na Rynku w Okuniewie w Miejscu Pamięci -  przy Kamieniu Poległych w latach 1939-1944. Ceremonię prowadził dyrektor Gminnego Centrum Kultury Dariusz Kowalczyk. Oficjalnego powitania przybyłych gości dokonał sołtys Okuniewa Krzysztof Mościcki, zaś ceremonię podniesienia flagi państwowej poprowadził prezes OSP Okuniew Andrzej Milczarek. Hymn państwowy odegrała orkiestra OSP Okuniew pod dyrekcją kapelmistrza Krzysztofa Bańkowskiego. Wieńce przy Kamieniu składali: burmistrz Halinowa Adam Ciszkowski, radni powiatowi Piotr Wieczorek i Robert Grubek, przewodniczący Rady Miejskiej w Halinowie Marcin Pietrusiński wraz z radnymi: Anną Ludwiniak, Katarzyną Goździewską, Krystyną Sęk, Edytą Woźniakowską, Dawidem Wojdą, Bogdanem Janczarkiem i Adamem Ludwiniak, strażacy z OSP Okuniew, OSP Długa Kościelna, OSP Cisie i OSP Chobot, delegacje szkolne z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Okuniewie, Halinowie, Cisiu, Brzezinach, ze Szkoły Podstawowej w Chobocie, Gimnazjum w Halinowie, harcerze z ZHP Sulejówek im. „Batalionu Zośka”, do której należą zuchy i harcerze także z Halinowa oraz delegacja  kibiców Legii Warszawa. Następnie, przemarsz do kościoła św. Stanisława Kostki w Okuniewie poprowadził gminny komendant honorowy ZOSP RP Jan Wdowiarek. Przed mszą św. dzieci i młodzieży z GCK zaśpiewały patriotyczne utwory, którymi wprowadzili zebranych w radosny nastrój. Mszę św. odprawił ks. proboszcz Dariusz Wieczorek. Po niej nastąpi przemarsz na cmentarz parafialny. Kolumnę prowadzili ułani z Grupy Kaskaderów Konnych East Riders oraz orkiestra OSP. Pojawiła się także limuzyna oklejona w narodowe barwy. Była to Warszawa rocznik 1965. Jej kierowcą i właścicielem był pan Łukasz Krajewski z Hipolitowa, któremu dziękujemy za udostępnienie auta i włączenie się w obchody. Limuzyna przewiozła najmłodszą mieszkankę Okuniewa – urodzoną w sierpniu b.r. Alicję Sowińską wraz z mamą Magdą, w towarzystwie burmistrza Adama Ciszkowskiego, radnego Okuniewa Bogdana Janczarka i dyrektora GCK Dariusza Kowalczyka oraz seniora strażaka Kazimierza Sowińskiego.

(więcej…)

Kategoria: Główna
  • Facebook
  • YouTube